Доставка алюмінієвих контейнерів в Ташкент (Узбекистан)


Контейнери з харчової фольги в Ташкенті

Одноразові форми з фольги в Ташкенті саме правильне рішення якщо мова йде про кафе або навіть великий ресторан в центрі міста. Ця інноваційна харчова упаковка давно підкорила країни Європи своєю універсальністю і екологічністю. В Україні є національний і найбільший у Східній Європі виробник харчової упаковки з алюмінієвої фольги - компанія СтудіоПак. В нашій лінійці ви знайдете контейнери об'ємом від 135 до 3100 мілілітрів різної форми. Всі вони створені бути кращою харчової упаковкою не тільки за своїми параметрами висоти, ширини і довжини, а й завдяки тому, що вони універсальні. У харчових алюмінієвих контейнерах можна не тільки упаковувати і доставляти їжу (що зручно для представників HORECA і невеликих виробників готових страв або напівфабрикатів), але і розігрівати, готувати в духовій шафі і зберігати тривалий час в морозильній камері (що зручно для звичайних споживачів). Алюмінієві контейнери з фольги в Ташкенті будуть відмінним рішенням як:

 • упаковка для їжі в Алмазарському районі;
 • упаковка для їжі в Бектемирському районі;
 • упаковка для їжі в Мірабадському районі;
 • упаковка для їжі в Мірзо-Улугбекському районі;
 • упаковка для їжі в Сергелійському районі;
 • упаковка для їжі в Учтепінському районі;
 • упаковка для їжі в Чіланзарському районі;
 • упаковка для їжі в Шайхантахурському районі;
 • упаковка для їжі в Юнусабадському районі;
 • упаковка для їжі в Яккасарайському районі;
 • упаковка для їжі в Яшнабадському районі.
 
 

Прайс зі знижками в Ташкенті

 

Алюмінієві контейнери оптом в Ташкенті

Купити алюмінієві контейнери оптом в Ташкенті завдання не просте. В Узбекистані немає свого виробника такого типу упаковки, зазвичай вона імпортується з Китаю, але якість цієї продукції залишає бажати кращого і взагалі не підходить для виробників, так як для цього потрібні гладкостінні лотки під запаювання в Ташкенті, а китайські форми не годяться під запаювання харчовою плівкою за європейським зразком. До слова, на прилавку такі напівфабрикати, запаковані в алюмінієві форми, виглядають приголомшливо, їжа в них здається більш апетитною, вони віддають приємним блиском металу, особливо це актуально доя м'ясних продуктів так як метал і м'ясо чудово виглядають разом. Повернемося до технології запаювання гладкостінних контейнерів, компанія СтудіоПак продумала свої форми таким чином, що вони мали гладкий широкий бортик, призначений саме під запаювання харчовою плівкою, а додаткові ребра жорсткості на контейнері роблять його більш твердим і стійким під час запаювання. Замовити алюмінієві лотки під запаювання в Ташкенті найкраще з України, запросіть експортний прайс на всю продукцію компанії СтудіоПак прямо зараз!

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Ташкенті

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію