Доставка алюмінієвих контейнерів в Тбілісі (Грузія)


Контейнери з харчової фольги в Тбілісі

Одноразові форми з фольги в Тбілісі краще рішення, яке можна придумати для туристичної столиці всього Кавказу. Екологічно чисті вони приємно виглядають, не вимагаю догляду після їх використання. Алюмінієві контейнери на 100% переробляються і запускаються у виробництво повторно необмежену кількість разів. Алюміній взагалі дуже унікальний матеріал, як метал він легкий і пластичний, а як харчова упаковка бар'єрний і красивий. Одноразові контейнери з алюмінієвої фольги в Тбілісі будуть прекрасним рішення для представників HORECA і дрібних виробників харчових продуктів. У першому випадку це універсальна упаковка, в якій можна доставляти, готувати і зберігати тривалий час, а в другому - чудова порційна альтернатива пластику, який в Європі вже помер як харчова упаковка. Алюмінієві контейнери в Тбілісі стануть ідеальним рішення як:

  • упаковка для їжі в районі Старого Тбілісі;
  • упаковка для їжі в районі Мтацмінда;
  • упаковка для їжі в районі Сололакі;
  • упаковка для їжі в районі Вера;
  • упаковка для їжі в районі Авлабарі;
  • упаковка для їжі в районі Ваке;
  • упаковка для їжі в районі Чугуреті;
  • упаковка для їжі в районі Сабуртало.
 
 

Прайс зі знижками в Тбілісі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Тбілісі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Тбілісі завдання не складна. На внутрішньому ринку представлена продукція з ЄС і Туреччини, але вартість такої продукції може бути досить високою, тому хочемо звернути вашу увагу на алюмінієві контейнери з України. Компанія СтудіоПак, яка випускає в Україні цей тип упаковки є національним лідером і найбільшим виробником алюмінієвих лотків в Східній Європі. У нашому асортименті присутні як класичні форми, що ідеально підходять для потреб підприємств HORECA, так і гладкостінні контейнери під запаювання, які будуть найкращим рішенням для виробника харчової промисловості, наприклад напівфабрикатів, готових страв або замороженої їжі. Вся продукції СтудіоПак відповідає європейським стандартам якості, в тому числі сертифікована за стандартами ISO. Логістика з України в Грузію давно прорахована і є більш приємною за ціною ніж з ЄС, а ось вартість контейнерів українського виробництва буде більш привабливою. Дізнайтеся про це зараз, запросіть наш експортний прайс, не виходячи з цієї сторінки.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Тбілісі

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію