Доставка алюмінієвих контейнерів в Тель-Авів (Ізраїль)


Контейнери з харчової фольги в Тель-Авіві

Одноразові форми з фольги в Тель-Авіві - популярне рішення, яке прийшло до нас із Заходу і повністю змінило культуру споживання харчових продуктів. Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми або лотки з алюмінієвої фольги стали популярні за рахунок своїх властивостей. Всі ми знаємо і використовуємо звичайну фольгу, вона завжди є на наших кухнях, але її функціональність обмежена. Наступний рівень зручності алюмінієвої фольги - це контейнери з неї. Вони уявляють з себе прямокутні або круглі форми різного розміру, відповідно різного об'єму всередині. У них зручно не тільки упаковувати їжу, в них зручно готувати і розігрівати, більш того, одноразові харчові алюмінієві контейнери створені для того щоб в них готувати. Сам процес нічим не відрізняється від готування в фользі, за винятком того, що з контейнера нічого не витече, він більш практичний, а найголовніше, що після використання контейнер не потребує догляду, його не потрібно мити, втрачаючи на це дорогоцінний час і ресурси у вигляді води і миючих засобів. Алюмінієві контейнери для їжі - це ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в Азріелі;
  • упаковка для їжі в Баухаусі;
  • упаковка для їжі в Бейт Ха-Ірі;
  • упаковка для їжі в Дізенгофі;
  • упаковка для їжі в Кикар Рабіні.
 
 

Прайс зі знижками в Тель-Авіві

 

Алюмінієві контейнери оптом в Тель-Авіві

Купити алюмінієві контейнери оптом в Тель-Авіві досить просто. Вище ми говорили про застосування алюмінієвих контейнерах в побутових умовах, а зараз мова піде про їх промислове застосування. Алюмінієві лотки під запаювання найпопулярніша упаковка зараз у виробників харчових продуктів так як має ряд переваг, наприклад: алюмінієві форми екологічно чисте пакувальне рішення на відміну від токсичного пластику, який йде в історію, алюмінієві лотки більш привабливо виглядають на полиці супермаркету, їжі в них здається більш свіжою та апетитною, алюмінієві контейнери не складно впровадити в існуючу виробничу лінію, часто форми підходять під ті розміри в яких раніше використовувався пластик. Як бачите вигоди від переходу на алюмінієві контейнери цілком очевидні, залишилося знайти надійного постачальника. Компанія СтудіоПак - це національний виробник упаковки з алюмінієвої фольги в Україні давно постачає свою продукцію на експорт в усі країни Східної Європи, відкриває для себе ринок Ізраїлю і пропонує більш високу якість харчової упаковки в порівнянні з китайськими аналогами за ціну, фка не набагато перевищує їх. Запитайте експортний прайс прямо зараз!

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Тель-Авіві

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію