Доставка алюмінієвих контейнерів до Відня (Австрія)


Контейнери з харчової фольги у Відні

Харчові контейнери з алюмінієвої фольги у Відні як в одному з туристичних центрів Європи можна зустріти все частіше. Все просто, вулична їжа та інші туристичні точки громадського харчування не простоюють ніколи, із-за того, що попит в центральних районах Відня на їжу величезний. Останнім часом, коли попит на безпеку і захищеність в світі зріс, особливо в Європі почали звертати увагу на екологічно чисту харчову упаковку. Як не дивно однією з сімейства, і, мабуть, наймасовішою, є упаковка з харчової алюмінієвої фольги. Її переваги не заперечні, крім загальновідомих переваг в області безпеки алюмінію для їжі, можна додати і те, що контейнери з алюмінію універсальні, в них їжа проживає повний цикл свого життя, починаючи від запаковування і закінчуючи розігрівом і споживанням їжі прямо з цього контейнера. Для яких туристичних районів Відня буде ідеальна упаковка від СтудіоПак? Наприклад:

  • упаковка для їжі в районі Внутрішнє місто;
  • упаковка для їжі в районі Леопольдштадт;
  • упаковка для їжі в районі Ландштрассе;
  • упаковка для їжі в районі Віден;
  • упаковка для їжі в районі Маргаретен;
  • упаковка для їжі в районі Маріахільф;
  • упаковка для їжі в районі Нойбау;
  • упаковка для їжі в районі Йозефштадт;
  • упаковка для їжі в районі Альзерґрунд;
 
 

Прайс зі знижками у Відні

 

Алюмінієві контейнери оптом у Відні

Купити алюмінієві контейнери оптом у Відні найкраще замовивши їх в Україні. Здавалося б, не зовсім логічно, чому в Україні? Відповідь лежить на поверхні, аналогічна продукція європейського виробництва обійдеться дорожче навіть з урахуванням ближчої логістики, а поставки з Китаю зараз стали дорогими і ненадійними. Український виробник контейнерів з харчової алюмінієвої фольги, компанія СтудіоПак має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію, а поставки в Європу давно налагоджені і логістика обчислюється днями. Запитайте прайс на алюмінієві контейнери у Відні прямо зараз, на цій сторінці можна легко зв'язатися з менеджером нашого відділу продажів і в залежності від необхідного вам об'єму продукції ціна може бути переглянута і бути дуже вигідна для ринку Австрії.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми у Відні

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію