Доставка алюмінієвих контейнерів в Вільнюс (Литва)


Контейнери з харчової фольги в Вільнюсі

Контейнери з харчової фольги в Вільнюсі - прекрасне рішення для підприємств HORECA і не тільки. Чому алюмінієва упаковка для їжі? Все просто, міфи про шкоду алюмінію для людини давно в минулому і ніколи не були доведені, а ось нова відновлювана економіка Європи - поняття насущне, під яке щороку переписуються закони. Одною з цеглинок такої економіки німецькі дослідники називають алюміній, завдяки тому, що він переробляється нескінченну кількість разів, не втрачаючи при цьому свіх властивостей. Крім того, якщо подивитися на практичну сторону такої упаковки для їжі в Литві її переваги незаперечні, вона: бар'єрна, стерильна, не вступає у взаємодію з продуктами харчування, термостійка.

 
 

Прайс зі знижками в Вільнюсі

 

Алюмінієві контейнери оптом у Вільнюсі

Купити алюмінієві контейнери оптом у Вільнюсі можна замовивши їх з України. Виробництв настільки високоякісної алюмінієвої упаковки в Європі не так вже і багато, а китайські аналоги дуже довго «пливуть» і логістика в них займає істотну частину підсумкової вартості закупівлі. Компанія СтудіоПак пропонує кращий варіант логістики в Європу з України по вже давно прорахованим маршрутами. Щоб прорахувати і замовити оптом алюмінієву харчову упаковку в Литві досить лише написати в чат на цій сторінці. Не чекайте зміни законодавства про пластик, дізнавайтеся вартість екологічно чистої алюмінієвої упаковки для їжі прямо зараз, переходите на неї і будьте новаторами, які рухаються в «зеленому» тренді.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми у Вільнюсі

SP88L

(2000 ml, 255x185x53 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SPT62L

(1450 ml, 230x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію