Доставка алюмінієвих контейнерів в Воронеж (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Воронежі

Контейнери з харчової фольги в Воронежі - прекрасний вибір для кейтерингових компаній, закритих кухонь, які стали дуже популярними зараз і звичайно ж для доставки спортивного харчування, про їжу на винос в ресторанах і барах ми не говоримо, тому що вони вже перейшли на цей вид упаковки. У чому ж секрет і чому алюмінієві контейнери для їжі так популярні в Росії? Відповідь проста, алюміній має цілу низку переваг у порівнянні з іншими видами харчової упаковки, з таких переваг окремо хочеться виділити його стерильність і безпеку для їжі, а також теплопровідність завдяки чому алюмінієві форми разом з вмістом можна ставити як в звичайний духову шафу, так і в мікрохвильові печі. Форми з алюмінієвої фольги в Воронежі буду прекрасним вибором як:

  • упаковка для їжі в Залізничному районі Воронежа;
  • упаковка для їжі в Центральному районі Воронежа;
  • упаковка для їжі в Комінтернівському районі Воронежа;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі Воронежа;
  • упаковка для їжі в Радянському районі Воронежа;
  • упаковка для їжі в Лівобережному районі Воронежа.
 
 

Прайс зі знижками в Воронежі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Воронежі

Купити алюмінієві контейнери оптом у Воронежі не важко якщо ви звичайний покупець супермаркету, на ринку Росії подібні рішення вже широко представлені, а якщо ви підприємець або виробник? Тут питання трохи інакше тому як важлива ціна на певному обсязі продукції. Де взяти кращу ціну звертаючи увагу на високі стандарти Євросоюзу в виробництві подібного роду упаковки? Поставки з України будуть не дорогими якшо говорити про логістику, а якість буде відповідати міжнародним стандартам ISO. Замовити прямо зараз алюмінієві форми в Воронежі не є проблемою, зверніться до наших менеджерів в чат на цій сторінці, і вони нададуть експортний прайс алюмінієвих контейнерів з кришками для Воронежа.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Воронежі

SP24L

(430 ml, 145x120x40 mm)

Дізнатись ціну

SP64L

(960 ml, 218x153x41 mm)

Дізнатись ціну

SPT51L

(800 ml, 175x43 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію