Доставка алюмінієвих контейнерів в Варшаву (Польща)


Контейнери з харчової фольги в Варшаві

Контейнери з харчової фольги у Варшаві - можна сміливо назвати кращим пакувальним рішенням для їжі будь-якого формату, будь то кафе або ресторан, в якому потрібно упакувати замовлення на винос або доставку, до великого виробництва напівфабрикатів. Особливо актуальною упаковка з алюмінієвої фольги стала зараз, коли світ переживає підвищений попит на максимально захищену харчову тару. Контейнери з фольги в Польщі сміливо можна назвати кращим рішенням з точки зору захищеності продуктів в них упакованих, тому що ця впевненість заснована на таких властивостях алюмінієвої фольги як: бар'єрність, стерильність і відсутність будь-якої взаємодії з харчовими продуктами не залежно від температури навколишнього середовища. Контейнери від СтудіоПак в Варшаві підійдуть як:

  • упаковка для їжі в районі Середмістя;
  • упаковка для їжі в районі Воля;
  • упаковка для їжі в районі Мокотув;
  • упаковка для їжі в районі Жолібож;
  • упаковка для їжі в районі Охота;
  • упаковка для їжі в районі Прага північна;
  • упаковка для їжі в районі Прага південна;
 
 

Прайс зі знижками в Варшаві

 

Алюмінієві контейнери оптом у Варшаві

Купити алюмінієві контейнери оптом у Варшаві допоможе українська компанія виробник цього виду упаковки, яка широко присутня в східній Європі - СтудіоПак. Здавалося б, харчова упаковка з України... Але вона нічим за якістю не відрізняється від європейських, зокрема італійських аналогів, має всі необхідні сертифікати, а ось ціна трохи нижче ніж в Європі. Цю ціну не здатна змінити навіть логістика, враховуючи близькість України до Польщі, замовити алюмінієві контейнери в Польщі найвигідніше саме з України. Зв'язатися з відділом продажів компанії СтудіоПак найлегше залишивши заявку перебуваючи прямо на цій сторінці, в свою чергу ми дуже лояльні в ціновій політиці і можемо відвантажити будь-який необхідний обсяг контейнерів з алюмінієвої фольги.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми у Варшаві

SP44L

(586 ml, 145x120x57 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Алюмінієві контейнери або як їх ще називають форми з алюмінію - найкраща упаковка для HORECA, найкращий одноразовий посуд для запікання і зберігання страв в домашніх умовах і найкраще пакувальне рішення для виробників охолоджених напівфабрикатів і напівфабрикатів високого ступеня готовності. Контейнери з харчової алюмінієвої фольги гарно виглядають, додаючи вартість продукції, неймовірно практичні і багатофункціональні, а найголовніше - екологічно чисті, не шкодять здоров'ю людини, якості їжі і навколишньому середовищу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію