Доставка алюмінієвих контейнерів до Вроцлава (Польща)


Контейнери з харчової фольги у Вроцлаві

Одноразові форми з фольги у Вроцлаві - прекрасне пакувальне рішення для їжі для невеликого кафе в центральній частині міста. Вроцлав - туристичний центр західної Польщі, який зазвичай відвідують тисячі туристів в рік, актуальність харчової упаковки тут знаходиться на дуже високому рівні, а з огляду на той факт, що в Європі був взятий тренда на екологічно чисті матеріали, які до того ж повинні повністю або практично повністю перероблятися - контейнери з алюмінієвої фольги краще рішення як харчова упаковка. Така упаковка для їжі у Вроцлаві стане недорогим і досить практичним рішенням як:

  • упаковка для їжі в районі Вроцлава - Старе Місто;
  • упаковка для їжі в районі Вроцлава - Середмістя;
  • упаковка для їжі в районі Вроцлава - Кшікі;
  • упаковка для їжі в районі Вроцлава - Псе-Поле;
  • упаковка для їжі в районі Вроцлава - Фабрична.
 
 

Прайс зі знижками у Вроцлаві

 

Алюмінієві контейнери оптом у Вроцлаві

Купити алюмінієві контейнери оптом у Вроцлаві можна тільки в Європі, тому як свого виробника подібної упаковки в Польщі немає, але ціна в Європі з логістикою може бути нецікава на внутрішньому ринку. Пропонуємо подивитися в бік України, де є національний виробник алюмінієвих контейнерів з харчової фольги. В умовах нашої компанії логістика в Польщу для нас давно відома, а відвантажити будь-який обсяг продукції для СтудіоПак не є складністю. Запитайте у нас експортний прайс на всю продукцію СтудіоПак і крім цього в найкоротші терміни ми прорахуємо логістику та доставку алюмінієвих форм до Вроцлава (Польща).

 

Найпопулярніші алюмінієві форми у Вроцлаві

SP62L

(900 ml, 218x113x53 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну

SPT546L

(1440 ml, 203x56 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію