Доставка алюмінієвих контейнерів в Єкатеринбург (Росія)


Контейнери з харчової фольги в Єкатеринбурзі

Одноразові форми з фольги в Єкатеринбурзі - це новий, сучасний спосіб поліпшити маркетинг свого бізнесу. Безумовно це трохи дорожче традиційної пластикової упаковки, але переваг в сучасній екологічно чистій упаковці з алюмінієвої фольги в рази більше. Наприклад, взяти розігрів, всі знають, що в пластику розігрівати можна, але це шкідливо для здоров'я, тому що їжа при високих температурах взаємодіє зі стінками упаковки і насичується шкідливими елемента що не можна сказати про алюміній, який ніяк не впливає на якість продукту в нього упакованого при будь-яких температурах ззовні. Ми розібрали всього одну споживчу характеристику фольги, а таких безліч, починаючи від універсальності, закінчуючи зовнішнім виглядом. Для виробничника алюмінієві контейнери в Єкатеринбурзі будуть справжньою знахідкою, яка виведе його бізнес на новий рівень розвитку. Алюмінієві лотки в Єкатеринбурзі ідеальне рішення як:

  • упаковка для їжі в Академічному районі Єкатеринбурга;
  • упаковка для їжі в Верх-Исетскому районі;
  • упаковка для їжі в Залізничному районі;
  • упаковка для їжі в Кіровському районі;
  • упаковка для їжі в Ленінському районі;
  • упаковка для їжі в Жовтневому районі;
  • упаковка для їжі в Орджонікідзевському районі;
  • упаковка для їжі в Чкаловському районі.
 
 

Прайс зі знижками в Єкатеринбурзі

 

Алюмінієві контейнери оптом в Єкатеринбурзі

Купити алюмінієві контейнери оптом в Єкатеринбурзі досить просто. Їх можна замовити з Китаю (що може бути дорожче через логістики і менш якісно ніж продукція, представлена ​​в європейській частині Росії), купити на внутрішньому ринку або привезти потрібний обсяг вироблений на потужностях компанії СтудіоПак. Перевага алюмінієвих форм СтудіоПак для Єкатеринбурга насамперед в ціні і в найвищій якості відповідно до європейських стандартів. СтудіоПак єдиний виробник такого роду харчової упаковки в Східній Європі який володіє сертифікатами своєї продукції за всіма стандартами РФ і ISO. Крім того, завдяки виробничим потужностям компанії вона здатна відвантажити будь-який обсяг продукції на експорт. Для більш детального прорахунку партії і логістики зверніться до наших менеджерів прямо на цій сторінці.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Єкатеринбурзі

SPM2L

(520/320 ml, 225x180x30 mm)

Дізнатись ціну

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP74L

(1300 ml, 218x153x55 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію