Доставка алюмінієвих контейнерів в Єреван (Вірменія)


Контейнери з харчової фольги в Єревані

Одноразові форми з фольги в Єревані стали дуже популярними в останні роки. Ця універсальна харчова упаковка має цілу низку переваг перед будь-якими іншими типами упаковки. По-перше, вона абсолютно нешкідлива для здоров'я людини і міф про те, що алюміній шкідливий давно був спростований німецькими дослідниками, по-друге алюміній ніяк не взаємодіє з їжею, яка в ньому упакована на відміну від переважної більшості інших видів упаковки. Про алюміній можна так само сказати, що він не взаємодіє з продуктами навіть при критично високих побутових температурах. І по-третє, алюміній як природний елемент таблиці хімічних елементів є безпечним для навколишнього середовища, мало того, 95% коли-небудь видобутого з бокситів алюмінію все ще знаходиться в промисловому або побутовому використанні. Алюмінієві форми в Вірменії, зокрема в Єревані - кращий варіант для вуличних кафе або інших підприємств HORECA як:

 • упаковка для їжі в районі Ачапняк;
 • упаковка для їжі в районі Аван;
 • упаковка для їжі в районі Арабкір;
 • упаковка для їжі в районі Давташен;
 • упаковка для їжі в районі Еребуні;
 • упаковка для їжі в районі Кентрон;
 • упаковка для їжі в районі Малатія-Себастія;
 • упаковка для їжі в районі Нор Норк;
 • упаковка для їжі в районі Нубарашен;
 • упаковка для їжі в районі Шенгавіт;
 • упаковка для їжі в районі Канакер-Зейтун.
 
 

Прайс зі знижками в Єревані

 

Алюмінієві контейнери оптом в Єревані

Купити алюмінієві контейнери оптом в Єревані досить просто якщо мова йде про їх побутове використання, а що якщо ви власник кафе або власник харчового виробництва і вам потрібен великий обсяг упаковки для вашої продукції? Де її взяти враховуючи, що виробництва подібних рішень в Вірменії немає? Можна поставити з Туреччини або Китаю, в першому випадку це вкрай ненадійно, в другому дорого з огляду на логістику. Кращий варіант замовити якісну алюмінієву упаковку в Єревані - купити її в Україні. Виробництво СтудіоПак сертифіковане за всіма стандартами ISO, а в основі продукції лежить якісна європейська сировина, в сплаві якої алюмінію 99%. Замовте прорахунок партії харчової упаковки з алюмінію в Єреван прямо зараз, дізнайтеся експортний прайс на всю продукцію компанії СтудіоПак не виходячи з цієї сторінки.

 

Найпопулярніші алюмінієві форми в Єревані

SP84L

(850 ml, 160x160x50 mm)

Дізнатись ціну

SP15L

(255 ml, 127x100x33 mm)

Дізнатись ціну

SPT20L

(135 ml, 90x38 mm)

Дізнатись ціну
 

Каталог продукції компанії СтудіоПак

 

Фото алюмінієвих контейнерів

Нижче представлені фото алюмінієвих контейнерів виробництва СтудіоПак. Компанія СтудіоПак - національний виробник №1 контейнерів з харчової алюмінієвої фольги з 2006 року, має всі необхідні сертифікати якості на свою продукцію в тому числі ISO. Ми можемо поставити будь-який обсяг на експорт в країни Східної Європи, країни колишнього СНД і Європейського союзу.

 

Особистий кабінет

Кошик порожній

Інтернет-магазин

Про компанію