Cart is empty

Блог

Переможець конкурсу "Українська зірка упаковки".

12.04.2019 - Нет комментариев

10-12 квітня 2019 року компанія СтудіоПак прийняла участь у "Форумі харчової промисловості і упаковки" (IFFIP). Одним із заходів форуму була виставка ПакЕкспо. ПакЕкспо - виставка упаковки, пакувального та поліграфічного обладнання, технологій і матеріалів. Міжнародна виставка ПакЕкспо являє собою найпотужніший майданчик для українських виробників пакувального обладнання і пакувальних рішень для харчової промисловості. Компанія СтудіоПак не перший рік приймає участь в цьому заході.

За довгі роки плідної роботи у сфері упаковки для харчової промисловості компанія СтдудіоПак вперше отримала престижну нагороду від організаторів форуму IFFIP за унікальність інноваційної упаковки для напівфабрикатів. Також СтудіоПак стала переможцем конкурсу "Українська зірка упаковки" забравши відразу дві нагороди з цього престижного майданчика.

Крім того, в рамках ПакЕкспо проходив діловий захід "Упаковка України для харчових продуктів" організований "Клубом пакувальників". На цьому майданчику компанію СтудіоПак представляв Олександр Мартін - завідуючий виробництвом СтудіоПак з доповіддю на тему "Упаковка з екологічною відповідальністю". Доповідь висвітлювала новітні підходи світових виробників по збереженню навколишнього середовища завдяки впровадженню більш економічних технологій виробництва і створення більш екологічних, з точки зору переробки, пакувальних рішень для виробників харчових продуктів.

Дякуємо організаторам виставки ПакЕкспо за престижну відзнаку! Дякуємо керівництву Клубу Пакувальників за найвищу відзнаку в конкурсі "Українська зірка упаковки". Компанія СтудіоПак і надалі буде піонером в розробці і впровадженні упаковки з екологічною відповідальністю на території України!

Comments

There are no comments yet.

Написать комментарий

Все поля обязательны к заполнению.

Discounts for StudioPak products

+38 (050) 441-64-04

Language

Personal account

Cart is empty
Login