Підсумки виставки FoReCh з участю СтудіоПак

Підсумки виставки FoReCh з участю СтудіоПак

Шановні партнери та друзі компанії СтудіоПак дякуємо що відвідали виставку FoReCh, яка пройшла з 29 вересня по 1 жовтня на території МВЦ, у м. Київ. FoReCh 2021 - стала найбільшим майданчиком для кращих професіоналів у сфері HoReCa в Україні. Компанія СтудіоПак представила на виставці стенд, провідна ідея якого екологічне пакування задля збереження ресурсів планети. В основу концепції закладений принцип 3R — reduce, reuse, recycle. Цей принцип відображається не тільки в стенді компанії, це провідна ідея діяльності СтудіоПак.

Ми як виробник представили на цій виставці свою нову форму SPT72G яка являє собою ідеальну форму під піцу. Крім цього ми анонсували довгоочікувану одноразову форму під рибу. Ринок України вже давно запитує форму саме для цього продукту і ми раді сповістити про її появу до кінця 2021 року.

Чому 3R так важливо для СтудіоПак?

  • Reduce - зменшення споживання. Цей принцип відображається через упаковку з алюмінієвої фольги таким чином: алюміній підлягає переробці, що дозволяє зменшувати споживання невідновлюваних природних ресурсів: бокситів, електроенергії та води.
  • Reuse - повторне використання. Алюміній не просто переробляється, а може повторно використовуватися з тією ж метою. Тобто алюмінієве пакування можна переробити на алюміній для виготовлення упаковки, що часто неможливе для інших матеріалів, що переробляються.
  • Recycle - вторинна переробка дозволяє зменшити сміттєві звалища та зекономити природні ресурси. Краще ніж вторинна переробка, може бути лише багаторазова переробка. Алюміній повністю переробляється безкінечну кількість разів.
Поділіться цією історією на :
( 1 )
Поки немає відгуків
Написати коментар

Пошук