Картонна харчова упаковка – нова лінійка продуктів від СтудіоПак

Картонна харчова упаковка – нова лінійка продуктів від СтудіоПак

Компанія СтудіоПак презентує нову лінійку продуктів власного виробництва - картонна харчова упаковка. Асортимент упаковки постійно збільшується. Наразі в наявності, та готові до відвантаження 6 позицій:

  • Коробка збірна з ручкою крафт, ламінована, артикул: SPCК003.024-00. Коробка має зручну ручку та надійний замок, тому кришка не відкриється при транспортуванні. Форма вміщує в себе контейнер з алюмінієвої фольги SP24L, обидві позиції чудово відпрацьовують в тандемі. Щільність крафт-картону 270 г/м2.
  • Коробка збірна з ручкою крафт, ламінована, артикул: SPCК003.064-00. Як і попередній зразок, коробка також оснащена міцним замком та ручкою для зручного транспортування. Коробка ламінована, не протікає, може служити самостійним пакуванням гарячих та холодних страв. Упаковка SPCК003.064-00 поєднується з контейнером із харчової фольги SP64L. Щільність крафт-картону 270 г/м2.
  • Коробка збірна для страв WOK крафт, ламінована, артикул: SPCК004.001-00. Традиційно таку коробку використовують для пакування азіатської кухні: локшина, смажений рис WOK, але ми не проти щоб ви пакували хоч котлетки з пюрешкою. Щільність крафт-картону 270 г/м2.
  • Тарілка картонна зібрана, ламінована, артикул: SPCM002.001-00. В таку тарілку зручно покласти все, що швидко смакує, коли життя набирає обертів: смачний хот-дог, гаряча кукурудза, чи картопля по-селянськи. Тарілка зроблена з макулатурного картону. Щільність макулатурного-картону 200 г/м2.
  • Тарілка зібрана крафт, ламінована, артикул: SPCК002.001-00. Така тарілка фаворит на ярмарці чи вуличному фестивалі, в неї кладуть від смаженої картоплі до креветок на грилі. Крафтовий матеріал надає натуральності будь-якій страві. Щільність крафт-картону 280 г/м2.
  • Коробка для бургера, ламінована. Коробка витримає бургер з найсоковитішою котлетою, бо якісна ламінація попередить протікання. Щільність крафт-картону 270 г/м2.

Хочете індивідуальний дизайн картонної упаковки? Надсилайте свій запит ми зробимо картон з повнокольоровим офсетним друком.

Поділіться цією історією на :
( 1 )
Поки немає відгуків
Написати коментар

Пошук