Виробнича лінія наступного покоління у 2022 році

Виробнича лінія наступного покоління у 2022 році

Добігає кінця 2021 рік. Ми, команда СтудіоПак, перевертаємо чергову сторінку своєї історії, підбиваючи проміжні підсумки і ставлячи собі грандіозніші цілі ніж роком раніше. Протягом 2021 року в асортименті продукції СтудіоПак з'явилися нові форми, але найголовніше те, над чим працювала вся команда, не покладаючи рук, залишилося за лаштунками. Що це? Це велике розширення виробництва у 2022 році.

Виробнича лінія наступного покоління необхідна як фундамент для запуску новинки на український ринок – гладкостенних контейнерів з фольги. Гладкостінні контейнери ідеальні під запаювання плівкою у вакуумному або газово-модифікованому середовищі, що все частіше йдучи в ногу з європейськими стандартами використовується вітчизняними виробниками м'ясних, рибних та овочевих напівфабрикатів.

Революційний прес, який стане в стій у 2022 році, спроектований в Італії для виробництва алюмінієвих та паперових харчових контейнерів (лотків, форм), посуду та підносів. Прес має силу удару в 180 тонн, і протягом однієї зміни може виготовити до 100 000 одиниць продукції.

Дорогі партнери, друзі та колеги, до зустрічі у 2022 році! Ми бажаємо вам максимальних продажів харчової упаковки з алюмінієвої фольги і нехай надійність нашої співпраці збільшується разом з обсягами відвантажуваної продукції.

Поділіться цією історією на :
( 1 )
Поки немає відгуків
Написати коментар

Пошук