Спеціальні умови для волонтерських організацій від СтудіоПак

Спеціальні умови для волонтерських організацій від СтудіоПак

Компанія СтудіоПак з вірою у спільну перемогу та вірністю у свої принципи продовжує працювати та надавати допомогу всім, хто потребує одноразової упаковки для годування ЗСУ, ТРО, лікарів і малозабезпечених верств населення.

Всі ми знаємо, що економіка держави страждає через війну, ускладнюються умови економічної діяльності, через що інтенсивність волонтерської допомоги значно зменшується. Ситуація не оминула і компанію Студіопак:

  • складські запаси значно зменшились (за перши тижні війни ми віддали безоплатно 3 мільйонів одиниць пакування для волонтерів),
  • залежність від якісної імпортної сировини (адже, навіть в таких умовах, поступатися нашими стандартами якості не збираємось),
  • труднощі з грошовими потоками від наших партнерів за вже відвантажену продукцію.

Компанія СтудіоПак буде продовжувати допомагати волонтерам, але уже за пеціальними цінам на продукцію СтудіоПак. Такі ціни можливо отримати при наступних умов:

  1. Ви уже є нашим клієнтом, або ми підписуємо новий, звичайний комерційний договір,
  2. Ви як волонтерська організація має підтвердити свій статус. Тобто, бути зареєстровані як волонтерська організація, або мати договори чи подяки від підрозділів ЗСУ, ТРО, лікарень про те що ви надаєте харчування на волонтерських засадах.
Ми розраховуємо на довгострокове віддане служіння на благо Україні, а не одноразову акцію заради піару. За упаковкою для волонтерських потреб звертайтесь до менеджера Наталії за телефоном +380 (50) 601 47 07.

Все буде Україна!
Поділіться цією історією на :
( 1 )
Поки немає відгуків
Написати коментар

Пошук